Strona główna Aktualności Archiwum O Patronie Z Kroniki Pracownicy Rada Rodziców Oferta Szkoły Organizacje Kalendarz imprez Poza lekcjami Projekty Zielona Szkoła

SPEŁNIJ MARZENIA SWOJEGO DZIECKA
(obszar 1 pozycja 10)

Dajmy wszystkim dzieciom szansę!
Mieszkańcy Śródmieścia zasługują na to, by cieszyć się nowoczesnym obiektem sportowym. Boisko wielofunkcyjne umożliwiłoby ruch na świeżym powietrzu, stworzyłoby szansę na odkrywanie młodych talentów sportowych i promocję zdrowego trybu życia dla społeczności lokalnej.

GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE!!!
Teraz wszystko zależy do nas.

W okresie od 10 czerwca do 10 sierpnia 2015 roku na zaopiniowane pozytywnie projekty będzie można głosować w wyznaczonych punktach stałych:

• Biuro Rady Miejskiej ul. Moniuszki 9
  • Biuro Obsługi Mieszkańca ul. Kilińskiego 30
  • Centrum Komunikacji Społecznej (pok. 104) ul. Żeromskiego 53
  • Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Struga 1

przez Internet:

oraz za pomocą punktów mobilnych (lista miejsc oraz sposób rezerwacji na stronie www.konsultacje.radom.pl).

Prawo udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Radomia, który ukończył 16 rok życia.
Oddanie głosu następuje poprzez:

• wrzucenie karty do głosowania do urny, po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości, a w przypadku osób niepełnoletnich od 16 do 18 roku życia po okazaniu innego dokumentu ze zdjęciem oraz złożeniu zgody opiekuna prawnego i podpisu na karcie osób głosujących,
  • oddanie głosu za pomocą formularza (karty) na portalu Konsultacje na stronie www.konsultacje.radom.pl.

Tamara Strzałkowska